Зарядний пристрій: USB
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 3XPE
Кількість режимів роботи: 4 (1XPE, 2XPE, 3XPE, стробоскоп)
Живлення: 2x18650 акумулятора
Розміри: гол центральна діаметр 37, гол бічна діаметр 24, L90, H70 W100 мм
Комплектація: ліхтар / 2 x ак. 18650 / ЗУ 220V/ ЗУ12V
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 90градусів. Корпус - метал + пластик.
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 3XPE
Кількість режимів роботи: 4 (1XPE, 2XPE, 3XPE, стробоскоп)
Живлення: 2x18650 акумулятора
Розміри: гол центральна діаметр 37, гол бічна діаметр 24, L90, H70 W100 мм
Комплектація: ліхтар / 2 x ак. 18650 / ЗУ 220V/ ЗУ12V
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 90градусів. Корпус - метал + пластик.
| Характеристики | |
| Артикул, | 3781 |
| Бренд, | POLICE |
| Внимание, | Фабрика производитель оставляет за собой право вносить изменения в комплектацию (бренд аккумуляторов может отличаться в зависимости от поставки) |
| Дополнительные характеристики, | Регулируемый угол наклоны головы фонаря до 90градусов. Корпус - металл + пластик. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V/12V |
| Кол-во в запайке (шт), | 50 |
| Количество диодов, | 3XPE |
| Количество режимов работы, | 4 (1XPE, 2XPE, 3XPE, стробоскоп) |
| Комплектация, | фонарь / 2 x ак. 18650 / ЗУ 220V/ ЗУ12V |
| Материал, | Пластик + металл |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | 2*ак. 18650 |
| Размеры, | гол центральная ?37, гол боковая ?24, L90, H70 W100 мм |
| Тип діода | XPE |
| Тип диода | XPE |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Налобный |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 














