Розміри: L145, W55, H215 мм
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220B
Комплектація: ліхтар лампа
Живлення: вбудований акумулятор 3000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank : 2 (1W, 34SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+34SMD
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220B
Комплектація: ліхтар лампа
Живлення: вбудований акумулятор 3000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank : 2 (1W, 34SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+34SMD
| Характеристики | |
| Артикул, | 3988 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Заряжается от сети 220B |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 12 |
| Количество диодов, | 1W+34SMD |
| Количество режимов работы, | 2 (1W, 34SMD) |
| Комплектация, | фонарь лампа |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 3000mAh |
| Размеры, | L145, W55, H215 мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Да |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 











