Подписывайтесь, телеграм канал ТелеграмОптом
Информация
Поиск

Гірлянда Роса

У переддень зимових свят багато людей надають перевагу мерехтливим прикрасам. Одною з таких прикрас є гірлянда нитка-роса, що залишається найбезпечнішою моделлю серед усіх електронних гірлянд.
Загалом, гірлянди мають безліч варіацій. Передусім є спеціальні світлодіодні прикраси з миготливими лампочками невеликого розміру. Такою, наприклад, є гірлянда Роса. Вона виглядає як безліч маленьких крапельок, що звисають з довгої нитки.
Форми лампочок також відрізняються: кожна з них підходить для різних декорацій. Наприклад, на вікні прекрасно виглядають гірлянди з маленькими світлодіодами, в той час як для вуличних прикрас вони мають бути трохи більші (для помітності). Прикраси розміщуються на шафах та різній плоскій поверхні. Також їх можна закріпити на стінах або обмотати ялинку на Новий Рік.

Різновиди гірлянди Роса

Типова гірлянда Кінський хвіст має вигляд пучка, що спускається донизу. Нитка-Роса виглядає як звичайна світлодіодна гірлянда, але меншої потужності. Кожна модель виробляється у різних кольорах та відрізняється розміром. Найпопулярніший колір — світло-жовтий, тому що він нагадує мерехтіння лампи. Теплі кольори надають кімнаті затишку, а холодні — свіжості.
Прикраса використовується для зовнішньої і внутрішньої декорації. Також гірлянда прикрашає наступні предмети інтер'єру:
•    Бильця, двері, віконниці.
•    Фотозони для предметної або портретної зйомки.
•    Фотозони для фотосесій.
•    Квіткові букетики.
•    Вітрини і манекени для комерційних приміщень.
•    Аксесуари та предмети одягу.
Невеликі, компактні та ефективні у використанні гірлянди здатні прикрасити кімнату та втілити усі ваші мрії в декорі приміщення. Ними також можна прикрашати приватні будинки, офісні будівлі, кафетерії та ресторани. Вони привабливі для комерційних цілей, наприклад, для прикрашання комерційних приміщень (супермаркетів і т.п.). Крім того, завдяки безпечності гірлянди, ви можете застосовувати її у поєднанні з іншими прикрасами (мішурою, ялинковими іграшками) і поміщати у вази для декору рослин.
Нитка-Роса та гірлянда Кінський хвіст функціональні у використанні. За допомогою даних моделей ви прикрасите приміщення максимально швидко. Крім того, термін експлуатації майже необмежений, адже все залежить від акуратності використання.
Трохи про плюси
Які ж переваги у електричних гірлянд? Звісно, це наступні характеристики:
•    Безпечність. Гірлянду можна використовувати навіть для прикрашання дитячих ліжок. Вона обладнана необхідною системою безпеки, що запобігає виникненню загоряння. Працює від мережі 220 Вольт.
•    Різноманітність асортименту. Багатство відтінків (червоний, зелений, жовтий, класичний білий) приваблює дорослих і дітей. Крім того, деякі вироби мають здатність до зміни кольорів.
•    Демократична ціна. Однією з особливостей гірлянди залишається вартість. Модель існує у бюджетних варіантах, тому доступна кожному покупцю.
•    Різна довжина. Можна придбати як короткі моделі (до 1 метру), так і довгі прикраси (5-10 метрів). Все залежить від мети, якій буде слугувати гірлянда.
•    Невеликий розмір. На відміну від інших виробів, гірлянда з дроту не помітна серед інших іграшок. Таким чином її можна використовувати навіть у місцях, де будь-які прикраси можуть бути замічені. Її легко переносити і зберігати.
Вже давно минули часи, коли мерехтлива гірлянда була іграшкою лише для дітей. Зараз це — стильний та цікавий аксесуар, що використовується у приміщеннях для декору предметів інтер'єру. До речі, догляд за гірляндою полягає лише у якісному зберіганні, адже її потрібно берегти від прямих сонячних променів.
Купити гірлянди та все для Нового року можна в нашому магазині. У нас невисокі ціни та величезний вибір.