Подписывайтесь, телеграм канал ТелеграмОптом
Информация
Поиск
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЬ:
При надсиланні новою поштою, замовлення від 7000 грн
При надсиланні Укрпоштою від 3000 грн

Клейка стрічка

Клейка стрічка

Скотч є широко затребуваним матеріалом, який застосовується в домашньому господарстві, пакувальних цехах, декоративних майстеренях, в будівельних та аграрних галузях. Без клейкої стрічки буде досить важко зафіксувати на стіні або меблів календар, загерметизувати віконну тріщину, підготувати до відправки картонну коробку з одягом, побудувати декорації. Точно так само непросто буде обійтися без скотча при тимчасовому або капітальному ущільненні міжплиткових стиків, для фіксації електропроводки, встановлення вітражів, укладанні декоративної мозаїки, при будівництві або ремонті теплиці.

Широкий асортимент клейких стрічок

У нашому інтернет-магазині представлена широка номенклатура клейких стрічок, які дозволять швидко та ефективно провести всі перераховані вище, та багато інших робіт. Пропонований нами скотч в асортименті також стане надійною підмогою в рукоділлі, зможе використовуватись в дитячому шкільному творчості, юнацькому моделюванні, в оформленні будь-яких корпоративних заходів.
Ми пропонуємо купити скотч для будь-яких існуючих цілей від найбільш типових до рідкісних і нестандартних. На нашому сайті також можна знайти скотч будь-яких характеристик, включаючи адгезивну здатність, ширину, товщину, прозорість.

Надійні і довговічні скотчи

Кожен охочий одним кліком зможе купити скотч наступних різновидів:
•    пакувальний прозорий і непрозорий;
•    малярський;
•    двосторонній;
•    армований;
•    алюмінієвий;
•    металізований;
•    кольоровий;
•    стрічку-герметик для сантехнічних робіт.

Виготовлення та застосування скотчей

Пакувальний скотч виготовляється з поліпропіленового полотна високої міцності, яке покривається шаром клею на акриловій основі. Товщина пакувальної клейкої стрічки може бути різною. Найбільш поширені пакувальні скотчі товщиною від 40 до 50 мікрон. Такий скотч дозволяє швидко і надійно запечатувати картонні коробки, тому широко затребуваний в сферах фізичної і онлайнової торгівлі, мережевому маркетингу, в бібліотечному, поштовому і складському господарстві. Для прискорення пакувальних робіт скотч можна насадити на спеціальний ручний диспенсер.
Малярський скотч представляє собою стрічку на основі целюлозного матеріалу. Найчастіше такий скотч використовується під час проведення штукатурних та малярських робіт. Він також необхідний для естетичного забарвлення автомобільних кузовів. Клейовий шар такого скотча відрізняється низькою адгезивною здатністю. Завдяки цьому після зняття стрічки з поверхні там не залишається ніяких сторонніх слідів, здатних зіпсувати товарний вигляд виробу.
Двосторонній скотч виробляється на основі паперу, тканини і поліпропілену. Така стрічка складається з основи, на яку склад, що склеюється, кладуть по обидва боки. Одна із сторін такого скотча покривається паперової смугою. Сфера використання двостороннього скотча –це  монтаж і ремонт, в тому числі монтаж лінолеуму, ковроліну, декоративних стель, дзеркальних конструкцій.
В основі армованої клейкої стрічки лежить ПВХ, посилений тканинними волокнами. Такий скотч надійно захищений від води та вогкості шаром поліетилену. Армована клейка стрічка широко використовується для ущільнення будівельних швів, а також закупорювання щілин, трубних з'єднань, панельних та корпусних стиків. Даний вид скотча вигідно відрізняється підвищеною міцністю та клейкістю.
Алюмінієвий скотч представляє собою фольгу, на яку нанесено шар клею. Така стрічка знайшла застосування в будівництві, при проведенні ремонту та монтажу. Він характеризується підвищеною термостійкістю та терміном експлуатації.
Металізований скотч виробляється на основі поліпропілену. Він добре протистоїть розривній деформації та практично не піддається механічному зносу. Сфера його використання ідентична області застосування алюмінієвого скотча. Він також необхідний при ущільненні вентиляційних та ліфтових шахт, витяжних коробів, опалювальних комунікацій, систем кондиціонування.
Кольоровий скотч використовується при будівництві та оформленні декорацій для виставок, рекламних акцій, корпоративних заходів, концертів і вистав.
Бордюрна стрічка-герметик для ванної та кухні повністю приховає від очей стики сантехніки зі стінами, поліпшить естетику інтер'єру, запобіжить протіканню води на підлогу, під ванну та мийку по стінах і облицюванні. Такий скотч не боїться сильних ударних ушкоджень і легко переносить вплив агресивних миючих речовин.

В этой категории нет товаров.