Подписывайтесь, телеграм канал ТелеграмОптом
Информация
Поиск

Електроінструменти

Уточнить поиск
Набор инструментов с шуруповертом 12 v
64044

677 грн

Набор инструментов с шуруповертом 12w 64047
64047

1 324 грн

Набор инструментов с шуруповертом 24V 64048
64048

963 грн

Набор инструментов с шуруповертом 64049, желтый
64049

1 087 грн

Набор слесарного инструмента с шуруповертом 12 v C-J SET
12 v C-J SET

1 083 грн

Набор слесарного инструмента УДАРНАЯ ДРЕЛЬ
64042

752 грн

Перфоратор GBH 2-26
GBH 2-26

1 324 грн

Перфоратор GBH 2-26+
GBH 2-26+

1 354 грн

Термопистолет для силиконового клея S 609 (работает как от сети 220v так и от 4 батареек AA)
OK-5456/7136

155 грн

Термопистолет для силиконового клея XL-E20
OK-4347

57 грн

Термопистолет для силиконового клея XL-F60
OK-4348

110 грн

Шуруповерт, 24 v 64043
64043

1 038 грн

Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Електроінструменти

Електроінструменти

Проведення будівельних, монтажних та демонтажних робіт, ремонту та реконструкції вимагають наявності самих різноманітних інструментів. Ручні викрутки, свердла та інші зразки минулого століття давно та міцно поступилися місцем електроінструменту, без якого вже не може обійтися жоден професіонал та любитель.

Набори електроінструментів

Виробники пропонують широкий спектр електроінструментів різних класифікацій і призначень.
Типи класифікацій
• Потужність. Показник невпинної працездатності інструменту без перегрівання та вимушених зупинок:
•    Industrial і Heavy Duty - класи професійного мобільного електроінструменту, здатного працювати до 16 годин.
•    Heavy Duty - інструменти з такими ж характеристиками, а також мають підвищену пило-та вологозахисні властивості, сумісні з елементами інших моделей.
•    Professional - допускаються для використання в екстремальних умовах, і мають розширеною комплектацією: в наборі є змінні насадки і т. д.
•    Hobby - клас інструментів, призначених для побутових потреб.
•    Джерело живлення
•    Акумулятор. Моделі з акумулятором мають перевагу у вигляді мобільності і незалежні від точки живлення. Недолік - інструмент важчий, має тимчасові обмеження в роботі
•    Побутова мережа на 220 В. Потужність може бути будь-яка, вага менше, ніж у моделей з аналоговим акумулятором.
Ринок пропонує комбіновані моделі, де живлення може бути як від мережі, так і акумуляторне, наприклад дриль-шуруповерт. Однак асортимент відрізняється різноманітністю. Купити інструменти можна на сайті інтернет-магазину «Опт для всіх».

Універсальні електроінструменти

У цю категорію входять інструменти, здатні виконувати кілька, не менше двох операцій. Їх відмітні риси - універсальність і багатофункціональність. Використовуються в різних сферах.
•    Дрель та перфоратор.
•    Шуруповерт та фрезерна машинка.
•    Термопістолет, фен і шліфмашина.
Сучасний ринок наповнений наборами електроінструментів в різної цінової категорії від преміум-класу до суперекономічних, чия допомога може знадобитися один раз на рік для того, щоб поличку повісити.
Комплектація
Всі набори упаковані в пластикові кейси з ручкою для перенесення. Як правило, в набір входить сам інструмент і його комплектуючі - змінні насадки, біти, зарядний пристрій, якщо інструмент виконаний в комбінованому типі. Іноді в якості доповнення в кейсі знаходиться набір ручних інструментів - гайкові ключі, викрутки, плоскогубці і т. п. Акумуляторів в комплекті може бути один, два та більше. В останньому випадку час роботи без підключення до мережі може бути збільшено майже в кілька разів.
Час для заряду акумуляторної батареї відбувається від штатного зарядного пристрою або може бути підключений до зарядки від іншого інструменту - всі вони сумісні. Час заряду може варіюватися в певних умовах. Всі подібні інструменти оснащені індикаторами різного типу. Світлодіодний подає елементарний світловий сигнал зі зміною кольору або миготінням. На більш дорогих моделях індикатор виконаний у вигляді рідкокристалічного дисплея із зазначенням рівня заряду.
Фіксація батарейній обойми передбачена в двох видах: стаціонарна на рукояті або слайдером з можливістю зміни батареї та збільшенням тривалості роботи. Перш, ніж купити електроінструмент, можна уточнити всі питання, що цікавлять та отримати відповіді у фахівців магазину за номером телефону, зазначеного на верхній частині сторінки.