Подписывайтесь, телеграм канал ТелеграмОптом
Информация
Поиск
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЬ:
При надсиланні новою поштою, замовлення від 7000 грн
При надсиланні Укрпоштою від 3000 грн

Настільні ігри

Уточнить поиск
Настільні ігри

Настільні ігри

Настільні ігри багато хто сприймає як давно забутий і непопулярний вид забавки.  Проте, такі вироби в оновленому вигляді отримали нове життя, і поповнилися разноваріативними версіями.  Як і раніше, вони вносять в дитяче дозвілля безліч яскравих емоцій, допомагаючи розвивати ті чи інші навички, здібності.
Сучасні настільні ігри для дітей, купити які ви зможете через наш інтернет-магазин, спрямовані на те, щоб вчити дітей самостійно вирішувати розвиваючі завдання, виконуючи при цьому ланцюжок цікавих ігрових дій.  За допомогою таких іграшок діти розвивають навички взаємодії з іншими гравцями, вчаться терпляче чекати своєї черги, а також у них виробляється почуття співпереживання.
Класифікація настільних ігор
Розібратися у величезній різноманітності продукції такого типу буває досить складно навіть дорослій людині.  Як правило, підбирати їх потрібно відповідно до віку дитини, а також з урахуванням її  вподобань та  інтересів.  З точки зору функціональних можливостей зазвичай прийнято розрізняти іграшки:

Розвиваючі

Ця категорія ігрових наборів найпоширеніша і вельми популярна.  Її основна відмінність - присутність сетів, розрахованих на розвиток різних навичок малюків.  Такі іграшки дозволяють ефективно розвивати мову та  уяву, пам'ять, навички лічби, уважність та реакцію, координацію руху і дрібну моторику.

Детективні

Найчастіше вони містять головоломки і рольові забави.  Учасники можуть перевтілюватися в детективів, і проводити власне справжнє розслідування.

Активні

Вони призначені для активних дітей, передбачають одночасну участь багатьох гравців та відмінно тренують спостережливість і швидку реакцію.

Творчі

Дозволяють продуктивно використовувати творчий потенціал дітей.  За допомогою таких іграшок можна розвивати вміння імпровізувати, ораторське мистецтво, малювання, спів або пантоміму.

Економічні

У них можна грати і дітям, і дорослим.  Умови гри ґрунтуються на створенні чогось величезного, масштабного, що виробляє у гравців амбіції, здатність мислити, планувати, думати.
Крім того, настільні ігри можуть мати формат класичних - шашки, лото, доміно, головоломки - пазли, конструктори та інше, а також стратегічних.
Тут ви підберете для своїх дітей цікаві іграшки, користуючись зручним рубрикатором з позиціями  за віком, по комплектації, матеріалу, а також по статі дитини.  Швидка доставка забезпечить підвезення замовлень в будь-який населений пункт України.