Подписывайтесь, телеграм канал ТелеграмОптом
Информация
Поиск
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЬ:
При надсиланні новою поштою, замовлення від 7000 грн
При надсиланні Укрпоштою від 3000 грн

Мангалы, барбекю, гриль

Мангал 0,8 мм ХК на 4 шампура (MG 084)
MG 084

420 грн

Мангал 2,0 мм ГК на 4 шампура (MG 24)
MG 24

630 грн

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Мангалы, барбекю, гриль

Мангали, барбекю, гриль

Кожна весна неодмінно знаменується відкриттям сезону пікніків на свіжому повітрі.  Сотні тисяч людей у вихідні, на свята і навіть в буденні дні вирушають за місто для відпочинку з усіма його атрибутами - купанням у річці, загорянням на сонці, збиранням грибів, риболовлею та інше.  Одним з важливих моментів при цьому є приготування їжі, для якої потрібне спеціальне обладнання.  У так званих польових умовах найкраще зарекомендували себе мангали, барбекю і гриль, купити які можна через наш інтернет-магазин Оптом.od.
Особливості продукції
Ключовими перевагами такого похідного кухонного «начиння» є його мобільність, невелика вага і зручне використання.  Якщо говорити окремо про особливості кожного типу з виробів, то тоді необхідно відзначити наступне:

Мангал

Він же шашличниця, являючий собою, по суті, невелику жаровню на чотирьох ніжках.  Може бути стаціонарним, розкладним або переносним, виконаний з міцного металу, дозволяє готувати їжу на шампурах, або запікати овочі, рибу та інше прямо на вугіллі.

Барбекю

Та ж сама жаровня, але з різницею, яка передбачає  встановлену решітку.  М'ясо для готування на такому обладнанні не вимагає за рецептурою  попереднього маринування, але сам процес готування трохи довший, ніж на мангалі. На барбекю виходять дуже смачними запечені овочі – сама така їжа вважається корисною для здоров’я.

Гриль

Це жаровня з гратами і, найчастіше, з кришкою, завдяки якій можна готувати їжу під час дощу, коптити її і запікати, як у духовці.  Деякі моделі випускаються без кришок.  Вироби відрізняються за видом використовуваного палива - вугільні або дров'яні, бувають також газові та електричні.  Останні два варіанти непридатні для відпочинку на природі, оскільки вони не є автономними.
За формою мангали, барбекю, гриль, ціна яких цілком доступна для сучасних користувачів, можуть бути квадратними або круглими.  Останній формат найчастіше характерний для гриля-барбекю.  Їх жаровня не містить кутів і стиків, тому вважається найнадійнішою в експлуатації.  Але при тому варто відзначити, що корисна площа таких пристроїв буде меншою.
Замовити якісні мангали, барбекю, гриль в різному форматі ви можете, звернувшись на наш онлайн-майданчик.  Тут ви знайдете великий вибір обладнання, призначеного для використання на відкритому повітрі.  Вироби доступні вам в оптовій і роздрібній торгівлі, а комфортні умови для покупок дозволяють отримати товар з великою економією часу і грошей.