Тип діода: COB;
Кількість діодів: 6 (4COB+2лазера);
Матеріал: Пластик;
Наявність лазера: так;
Тип живлення: акумуляторний;
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 2 миготіння);
Живлення: вбудований акумулятор 1200 mAh;
Розміри: Габарит: 84х53х65 мм;
пульт: 47х40х32 мм;
Комплектація: Габарит, пульт управління на кермо, велокріплення, кабель USB – microUSB;
Додаткові характеристики: Заряджання від USB. Водозахист: IPX5. Бездротове керування габаритом із зазначенням поворотів.
Кількість діодів: 6 (4COB+2лазера);
Матеріал: Пластик;
Наявність лазера: так;
Тип живлення: акумуляторний;
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 2 миготіння);
Живлення: вбудований акумулятор 1200 mAh;
Розміри: Габарит: 84х53х65 мм;
пульт: 47х40х32 мм;
Комплектація: Габарит, пульт управління на кермо, велокріплення, кабель USB – microUSB;
Додаткові характеристики: Заряджання від USB. Водозахист: IPX5. Бездротове керування габаритом із зазначенням поворотів.
| Характеристики | |
| Артикул, | 6077 |
| Дополнительные характеристики, | Зарядка от USB. Водозащита: IPX5. Беспроводное управление габаритом с указанием поворотов. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Живлення, | встроенный аккумулятор 1200 mAh |
| Количество диодов, | 6(4COB+2лазера) |
| Количество режимов работы, | 3(100%, 2 мигания) |
| Комплектация, | Габарит, пульт управления на руль, велокрепление, кабель USB-microUSB |
| Матеріал, | Пластик |
| Материал, | Пластик |
| Наличие лазера, | Да |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 1200 mAh |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | Габарит: 84х53х65 мм; пульт: 47х40х32 мм |
| Тип діода, | COB |
| Тип диода, | COB |
| Тип живлення, | аккумуляторный |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Указатель поворотов |
| Функция Power Bank, | Нет |
| Цвет лазера, | Красный |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 
















