Тип пристрою: Сигналізації
Розміри: сигналізація - 97х38х60 мм ? труби 26 мм. Пульт - 53х40х14 мм
Комплектація: сигналізація, батарея 6F22, пульт, батарея 23А 12V
Матеріал: Пластик
Тип живлення: на батарейках
Живлення: сигналізація: батарея 6F22 9V (крона); пульт: 23А 12V
Додаткові характеристики: Бризкостійкий корпус. Реагує на рух. Гучність звуку - 105Дб
Розміри: сигналізація - 97х38х60 мм ? труби 26 мм. Пульт - 53х40х14 мм
Комплектація: сигналізація, батарея 6F22, пульт, батарея 23А 12V
Матеріал: Пластик
Тип живлення: на батарейках
Живлення: сигналізація: батарея 6F22 9V (крона); пульт: 23А 12V
Додаткові характеристики: Бризкостійкий корпус. Реагує на рух. Гучність звуку - 105Дб
| Характеристики | |
| Артикул, | 6068 |
| Дополнительные характеристики, | Брызгостойкий корпус. Реагирует на движение. Громкость звука - 105Дб |
| Комплектация, | сигнализация, батарея 6F22, пульт, батарея 23А 12V |
| Матеріал, | Пластик |
| Материал, | Пластик |
| Питание, | сигнализация: батарея 6F22 9V(крона); пульт: 23А 12V |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | сигнализация - 97х38х60 мм ?трубы 26 мм. Пульт - 53х40х14 мм |
| Тип живлення, | на батарейках |
| Тип питания, | на батарейках |
| Тип устройства, | Сигнализации |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 







