Авто зарядний пристрій Hoco Z51 Establisher 2-in-1 - це універсальний аксесуар, розроблений для максимально комфортного заряджання сучасних гаджетів в автомобілі. Пристрій виділяється стильним дизайном і оригінальною, практичною конструкцією. Він складається з двох частин, які з'єднані одна з одною кабелем: адаптером з двома роз'ємами для безпосереднього встановлення в гніздо прикурювача та модулем з додатковими 3 роз'ємами і 2 гніздами прикурювача. Таке рішення дасть змогу зі зручністю заряджати ґаджети не тільки водієві, а й пасажирам, а також збереже можливість під'єднання до джерела живлення сумісних автомобільних аксесуарів: пилососів, FM-трансмітерів, прикурювачів, нагрівачів. Корпусні деталі пристрою якісно зібрані, виготовлені з міцного ABS пластику, що в поєднанні з надійними електронними компонентами гарантує стабільний, абсолютно безпечний процес заряджання. Адаптер оснащений роз'ємами Type-C (C1) і USB (A1), а додатковий модуль - парою USB портів (A2 і A3), роз'ємом Type-C (C2) і двома гніздами прикурювача. Роз'єм Type-C (C1) підтримує швидке заряджання сумісних ґаджетів за протоколами PD, QC, FCP і AFC з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A), USB-порт (A1) - QC, FCP і AFC з потужністю до 30W (15V/3A, 9V/2A, 10V/2A, 12V2.5A). Загальна сила струму на їхньому виході може досягати 3A за напруги 5V, а на виході роз'ємів C2, A2 і A3 - 3.4A за напруги 5V. Кожен з роз'ємів оснащений приємним для очей LED підсвічуванням, яке зробить використання аксесуара максимально комфортним. Потужність на виході гнізд прикурювача становить 100W. Загальна максимальна потужність на виході становить 147W. Модель оснащена системами багаторівневого захисту та інтелектуального розподілу потужності. Довжина кабелю становить 75см.
| Характеристики | |
| USB порти | 5 |
| Індикатор заряду | Ні |
| Інтерфейс підключення | Wi-Fi |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.13 |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.17 |
| Вид | Адаптер зі вбудованим кабелем і хабом |
| Висота, мм | 160 |
| Вихідний роз'єм | USB, Type-C |
| Вхідна напруга, V | 110 - 205 |
| Глибина, мм | 45 |
| Довжина кабелю, м | 0.8 |
| Колір | Сiрий |
| Комплектація | АЗУ Hoco Z51 Establisher 147W, инструкция |
| Конструкція | Монолітна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, пластик |
| Наявність кабелю в комплекті | АЗУ Hoco Z51 Establisher 147W, инструкция |
| Объем, м3 | 0.000648 |
| Потужність, Вт | 147 |
| Сила струму на роз'ємах, А | 3.4A при 5V; |
| Сила струму, А | 3,4 |
| Строк гарантії | 12 месяцев |
| Термін гарантії | 12 міс. |
| Тип зарядного пристрою | Автомобільний |
| Швидка зарядка | Power delivery / Quick charge 3.0 |
| Ширина, мм | 90 |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 


















