Тип живлення: акумуляторний
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Підтримка карт пам'яті: TF до 32 GB
Інтерфейси: miniHDMI, miniUSB
Кут огляду: 120
Розмір екрану: 3"
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн
Розміри: 90х52х37 мм
Додаткові характеристики: Лінза класу А + Формат знімку: Jpeg Автоматичний запис, режими запису: циклічна безшовна, по датчику руху Є G-sensor, вбудований мікрофон Автостарт/ відключення при пуску мотора.HDMI відеовихід формату PAL/NTSC
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Підтримка карт пам'яті: TF до 32 GB
Інтерфейси: miniHDMI, miniUSB
Кут огляду: 120
Розмір екрану: 3"
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн
Розміри: 90х52х37 мм
Додаткові характеристики: Лінза класу А + Формат знімку: Jpeg Автоматичний запис, режими запису: циклічна безшовна, по датчику руху Є G-sensor, вбудований мікрофон Автостарт/ відключення при пуску мотора.HDMI відеовихід формату PAL/NTSC
| Характеристики | |
| Артикул, | 5478 |
| Видеокодек, | AVI |
| Видеорегистратор-зеркало, | Нет |
| Дополнительные характеристики, | Линза класса А+.Формат снимка:Jpeg. Автоматическая запись, режимы записи: циклическая бесшовная, по датчику движения. Есть G-sensor, встроенный микрофон. Автостарт/отключение при пуске мотора. HDMI видеовыход формата PAL/NTSC |
| Живлення, | от сети авто 12V / встроенный аккумулятор 200mAH |
| Зарядное устр-во, | 220V/12V |
| ИК подсветка, | Да |
| Интерфейсы, | miniHDMI, miniUSB |
| Комплектация, | регистратор, ЗУ 12V, кронштейн |
| Питание, | от сети авто 12V / встроенный аккумулятор 200mAH |
| Поддержка карт памяти, | TF до 32 GB |
| Размер встроенной памяти, | 32MB |
| Размер экрана, | 3" |
| Размеры, | 90х52х37 мм |
| Разрешение, | 1920х1080 |
| Тип живлення, | аккумуляторный |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип экрана, | ЖК |
| Угол обзора, | 120° |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 















