Розміри: 114х63х32 мм
Додаткові характеристики: Лінза класу А+. Формат зображення: Jpeg. Автоматичний запис, режими запису: циклічний безшовний, за датчиком руху. Є G-Sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення при пуску двигуна. Функції HDR та паркування.
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, задня камера, кабель 5. 5м
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор 300mAH
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: акумуляторний
Інтерфейси: miniUSB, роз'єм для камери
пам'яті: TF до 32 GB
Розмір екрану: 4
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Кут огляду: 170
Відеореєстратор-дзеркало: Ні
Передня камера: 1920х1080
Задня камера: 640x480
Додаткові характеристики: Лінза класу А+. Формат зображення: Jpeg. Автоматичний запис, режими запису: циклічний безшовний, за датчиком руху. Є G-Sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення при пуску двигуна. Функції HDR та паркування.
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, задня камера, кабель 5. 5м
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор 300mAH
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: акумуляторний
Інтерфейси: miniUSB, роз'єм для камери
пам'яті: TF до 32 GB
Розмір екрану: 4
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Кут огляду: 170
Відеореєстратор-дзеркало: Ні
Передня камера: 1920х1080
Задня камера: 640x480
| Характеристики | |
| Артикул, | 5477 |
| Видеокодек, | AVI |
| Видеорегистратор-зеркало, | Нет |
| Дополнительные характеристики, | Линза класса А+. Формат снимка: Jpeg. Автоматическая запись, режимы записи: циклическая бесшовная, по датчику движения. Есть G-sensor, встроенный микрофон. Автостарт/отключение при пуске мотора. Функции HDR и парковки. Мультиязычность. |
| Живлення, | от сети авто 12V / встроенный аккумулятор 300mAH |
| Задняя камера, | 640x480 |
| Интерфейсы, | miniUSB, разъём для камеры |
| Комплектация, | регистратор, ЗУ 12V, кронштейн, задняя камера, кабель 5.5м, инструкция на английском языке |
| Матеріал, | Пластик + металл |
| Материал, | Пластик + металл |
| Передняя камера, | 1920х1080 |
| Питание, | от сети авто 12V / встроенный аккумулятор 300mAH |
| Поддержка карт памяти, | TF до 32 GB |
| Размер экрана, | 4" |
| Размеры, | 114х63х32 мм |
| Разрешение, | 1920х1080 |
| Тип живлення, | аккумуляторный |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Угол обзора, | 170° |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 


























