Тестер 181
| Характеристики | |
| Артикул, | 99 |
| Дополнительные характеристики, | зумер, тест диодов/транзисторов |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Кол-во в запайке (шт), | 1 |
| Количество гнезд, | 3+8 |
| Комплектация, | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В, | 200 / 500 |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | A 23 12V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200m/ 2000m/ 20V/ 200V/ 500V |
| Постоянный ток (DC), А, | 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10A |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | 95х45х20 мм |
| Сопротивление, Ом, | 200/ 2000/ 20К/ 200К/ 2000К |
| Температура, °C, | Нет |
| Тип экрана, | ЖК 12х35 |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 
















