Розміри: 90х240х40 мм
Додаткові характеристики: звукове дзвінок / пам'ять
Комплектація: щуп / мультиметр / чохол / батарейка
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 50х15 мм
Постійна напруга (DC), В: 0-1000В (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0-750В
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 20 MOM/ 2000 MOM/ 20 KOM/ 200 OM
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: звукове дзвінок / пам'ять
Комплектація: щуп / мультиметр / чохол / батарейка
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 50х15 мм
Постійна напруга (DC), В: 0-1000В (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0-750В
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 20 MOM/ 2000 MOM/ 20 KOM/ 200 OM
Ємність, Ф: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 101 |
| Дополнительные характеристики, | звуковая прозвонка/ память |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Количество гнезд, | 3 |
| Комплектация, | щуп/ мультиметр/ чехол/ батарейка |
| Переменное напряжение (АC), В, | 0-750В |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | 9А22 батарейка 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 0-1000В |
| Постоянный ток (DC), А, | Нет |
| Размеры, | 90х240х40 мм |
| Сопротивление, Ом, | 20 MOM/ 2000 MOM/ 20 KOM/ 200 OM |
| Температура, °C, | Нет |
| Тип экрана, | ЖК 50х15 мм |
| Частота, Гц, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 













