Розміри: 130х75х35 мм
Додаткові характеристики: тест діодів/продзвонювання/зумер/пам'ять/LED підсвічування/ тест батарейок 1,5V/9V/12V
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 15х45
Постійна напруга (DC), В: 200m/2000m/20V/200V/500V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC ), В: 200V/500V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 200/2000/20К/200К/20М
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: тест діодів/продзвонювання/зумер/пам'ять/LED підсвічування/ тест батарейок 1,5V/9V/12V
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 15х45
Постійна напруга (DC), В: 200m/2000m/20V/200V/500V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC ), В: 200V/500V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 200/2000/20К/200К/20М
Ємність, Ф: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 109 |
| Дополнительные характеристики, | тест диодов/прозвонка/зумер/память/LED подсветка/ тест батареек 1, 5V/9V/12V |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Количество гнезд, | 3 |
| Комплектация, | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В, | 200V/500V |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | Крона 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200m/2000m/20V/200V/500V |
| Постоянный ток (DC), А, | 200?/ 200m/ 10A |
| Размеры, | 130х75х35 мм |
| Сопротивление, Ом, | 200/2000/20К/200К/20М |
| Температура, °C, | Нет |
| Тип экрана, | ЖК 15х45 |
| Частота, Гц, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 








