Дисплей: ЖК 60х30 мм
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Габарити (мм): 125х70х25
Постійна напруга (DC), В: 200m/ 2000m/ 20/ 200/ 100 ), В: 200/750
Постійний струм (DC), А: 200μ/ 2000μ/ 20m/ 200m/ 10
Змінний струм (AC), А: немає
Опір, Ом: 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200
Частота, Гц: ні
Ємність, Ф: ні
Температура, ºC: ні
Кількість гнізд: 3/8
Додатково: тестування діодів/ транзисторів
Комплектація: щуп/мультиметр
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Габарити (мм): 125х70х25
Постійна напруга (DC), В: 200m/ 2000m/ 20/ 200/ 100 ), В: 200/750
Постійний струм (DC), А: 200μ/ 2000μ/ 20m/ 200m/ 10
Змінний струм (AC), А: немає
Опір, Ом: 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200
Частота, Гц: ні
Ємність, Ф: ні
Температура, ºC: ні
Кількість гнізд: 3/8
Додатково: тестування діодів/ транзисторів
Комплектація: щуп/мультиметр
| Характеристики | |
| Артикул, | 125 |
| Дополнительные характеристики, | тестирование диодов/ транзисторов/ прозвонка цепи |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Живлення, | 9А22 батарейка 9V |
| Количество гнезд, | 3/8 |
| Комплектация, | щуп/ мультиметр |
| Переменное напряжение (АC), В, | 200/ 750 |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | 9А22 батарейка 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200m/ 2000m/ 20/ 200/ 1000 |
| Постоянный ток (DC), А, | 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10 |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | 125х70х25 |
| Сопротивление, Ом, | 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200 |
| Температура, °C, | Нет |
| Тип экрана, | ЖК 60х30 мм |
| Частота, Гц, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 











