- Виробник: NN
- Тип: Тестер
- Постійна напруга: 200 mV ±0.25% - 1000 V ±0.5%
- Змінна напруга: 200 - 750В ±1.2%
- Ток: 2 мА - 10 А ±1.2%
- Опір: 200 Ом±0.8% - 2MОм ±1%
- Продзвонювання ланцюгів на провідність: Звуковий дзвінок з'єднання
- Тест діодів: так
| Характеристики | |
| Артикул, | 3120 |
| Дополнительные характеристики, | тестирование диодов/транзисторов, генератор, зумер |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Количество гнезд, | 3/8 |
| Комплектация, | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В, | 200/750 |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | 9А22 батарейка 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200m/ 2000m/ 20/ 200/ 1000 |
| Постоянный ток (DC), А, | 2000?/ 20m/ 200m/ 10A |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | 125х70х20 |
| Сопротивление, Ом, | 2000К/ 200К/ 20К/ 2000/ 200 |
| Температура, °C, | Нет |
| Тип экрана, | ЖК 50х20 мм |
| Частота, Гц, | Да |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 









