Розміри: 125х70х20 мм
Додаткові характеристики: тест діодів/транзисторів, зумер
Комплектація: мультиметр, 2 щупа, термопара, інструкція
Живлення: 9А22 крона 9V
Тип екрану: ЖК 20х50
Постійна напруга (DC), В/2 20/ 200/ 1000
Постійний струм (DC), А: 2000?/ 20m/ 200m/ 10A
Частота, Гц: є
Температура, °C: (-20) - (+400)
Змінна напруга (AC), В: 200/750
Кількість гнізд: 3/8
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 2000К/ 200К/ 20К/ 2000/ 200
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: тест діодів/транзисторів, зумер
Комплектація: мультиметр, 2 щупа, термопара, інструкція
Живлення: 9А22 крона 9V
Тип екрану: ЖК 20х50
Постійна напруга (DC), В/2 20/ 200/ 1000
Постійний струм (DC), А: 2000?/ 20m/ 200m/ 10A
Частота, Гц: є
Температура, °C: (-20) - (+400)
Змінна напруга (AC), В: 200/750
Кількість гнізд: 3/8
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 2000К/ 200К/ 20К/ 2000/ 200
Ємність, Ф: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 3121 |
| Дополнительные характеристики, | тест диодов/транзисторов, зумер |
| Емкость, Ф, | Нет |
| Количество гнезд, | 3/8 |
| Комплектация, | мультиметр, 2 щупа, термопара, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В, | 200/750 |
| Переменный ток (АC), А, | Нет |
| Питание, | 9А22 крона 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200м/ 2000м/ 20/ 200/ 1000 |
| Постоянный ток (DC), А, | 2000?/ 20m/ 200m/ 10A |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | 125х70х20 мм |
| Сопротивление, Ом, | 2000К/ 200К/ 20К/ 2000/ 200 |
| Температура, °C, | (-20) - (+400) |
| Тип экрана, | ЖК 20х50 |
| Частота, Гц, | Да |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 
















