Розміри: 190x90x50
Додаткові характеристики: тестування діодів / транзисторів / захисний кожух / підставка / пам'ять / зумер / автовідключення
Комплектація: щуп / термопара / мультиметр
Живлення: 6F22 9V батарейка
Тип екрану: РК 70х40 мм з регул ), В: 200m/ 2/ 20/ 200/ 1000
Постійний струм (DC), А: 2m/ 20m/ 200m/ 20
Частота, Гц: 200 KГц
Температура, ° C: (-20) - (+400 )
Змінна напруга (AC), В: 2/ 20/ 200/ 750
Кількість гнізд: 4/10
Змінний струм (AC), А: 20m/ 200m/ 20
Опір, Ом: 200M/ 20M/ 2M/ 200K / 20K/ 2K/ 200
Ємність, Ф: 200?/ 2?/ 200n/ 20n/ 2n
Додаткові характеристики: тестування діодів / транзисторів / захисний кожух / підставка / пам'ять / зумер / автовідключення
Комплектація: щуп / термопара / мультиметр
Живлення: 6F22 9V батарейка
Тип екрану: РК 70х40 мм з регул ), В: 200m/ 2/ 20/ 200/ 1000
Постійний струм (DC), А: 2m/ 20m/ 200m/ 20
Частота, Гц: 200 KГц
Температура, ° C: (-20) - (+400 )
Змінна напруга (AC), В: 2/ 20/ 200/ 750
Кількість гнізд: 4/10
Змінний струм (AC), А: 20m/ 200m/ 20
Опір, Ом: 200M/ 20M/ 2M/ 200K / 20K/ 2K/ 200
Ємність, Ф: 200?/ 2?/ 200n/ 20n/ 2n
| Характеристики | |
| Артикул, | 144 |
| Дополнительные характеристики, | тестирование диодов/ транзисторов/ защитный кожух / подставка/ память/ зумер/ автоотключение |
| Емкость, Ф, | 200?/ 2?/ 200n/ 20n/ 2n |
| Количество гнезд, | 4/10 |
| Комплектация, | щуп/ термопара/ мультиметр |
| Переменное напряжение (АC), В, | 2/ 20/ 200/ 750 |
| Переменный ток (АC), А, | 20m/ 200m/ 20 |
| Питание, | 6F22 9V батарейка |
| Постоянное напряжение (DC), В, | 200m/ 2/ 20/ 200/ 1000 |
| Постоянный ток (DC), А, | 2m/ 20m/ 200m/ 20 |
| Размеры, | 190x90x50 |
| Сопротивление, Ом, | 200M/ 20M/ 2M/ 200K/ 20K/ 2K/ 200 |
| Температура, °C, | (-20) - (+400) |
| Тип экрана, | ЖК 70х40 мм с регулировкой |
| Частота, Гц, | 200 KГц |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 











