Ігрові навушники Fantech WHG03 Studio - це мультиплатформенна гарнітура, створена для повного занурення у світ звуків. Вона поєднує сучасний стиль з високоякісним звучанням, відповідаючи очікуванням найвимогливіших користувачів.
Переваги та особливості навушників Fantech WHG03 Studio:
• Вишуканий дизайн зі стильними, практичними і приємними на дотик деталями.
• Оригінальне гнучке оголів'я з міцного полімерного пластику з обробкою зі зносостійкого текстилю.
• Вушні елементи з м'якими знімними амбушюрами і механізмом типу «слайдер» для налаштування розміру.
• Невелика вага (всього 180г) і складна конструкція для зручного транспортування і зручного носіння без зайвого навантаження.
• Сучасні драйвери діаметром 50мм з вдосконаленими композитними діафрагмами.
• Реалістичний і насичений звук з ефектом повного занурення, який забезпечується технологією Immersive Audio.
• Всенаправлений складаний мікрофон (4 * 1.5мм), який оснащений функцією ENC і практично непомітний в складеному стані.
• Передача звуку з низькою затримкою (всього 30мс), що гарантує синхронність звуку і зображення в іграх і при перегляді фільмів.
• Вбудований акумулятор ємністю 400mAh - до 40 годин роботи в активному режимі.
• Роз'єм Type-C для зарядки і проводового підключення до джерела звуку зі стандартним роз'ємом AUX 3.5мм.
• 2 типи бездротового з'єднання: по Bluetooth (V5.3) з радіусом дії 15м і на частоті 2.4GHz з радіусом дії 10м.
• Зручно розташовані кнопки для включення, управління дзвінками і режимами роботи, включення мікрофона, регулювання гучності.
Комплектується кабелями Type-C - AUX 3.5мм (TRRS) і Type-C - USB, адаптером USB (2.4GHz).
Fantech WHG03 Studio - це не просто навушники, а інструмент, який відкриває нові грані звучання, об'єднуючи функціональність і естетику. Вони ідеально підійдуть як для ігор, так і для насолоди улюбленою музикою в будь-яких умовах.
Переваги та особливості навушників Fantech WHG03 Studio:
• Вишуканий дизайн зі стильними, практичними і приємними на дотик деталями.
• Оригінальне гнучке оголів'я з міцного полімерного пластику з обробкою зі зносостійкого текстилю.
• Вушні елементи з м'якими знімними амбушюрами і механізмом типу «слайдер» для налаштування розміру.
• Невелика вага (всього 180г) і складна конструкція для зручного транспортування і зручного носіння без зайвого навантаження.
• Сучасні драйвери діаметром 50мм з вдосконаленими композитними діафрагмами.
• Реалістичний і насичений звук з ефектом повного занурення, який забезпечується технологією Immersive Audio.
• Всенаправлений складаний мікрофон (4 * 1.5мм), який оснащений функцією ENC і практично непомітний в складеному стані.
• Передача звуку з низькою затримкою (всього 30мс), що гарантує синхронність звуку і зображення в іграх і при перегляді фільмів.
• Вбудований акумулятор ємністю 400mAh - до 40 годин роботи в активному режимі.
• Роз'єм Type-C для зарядки і проводового підключення до джерела звуку зі стандартним роз'ємом AUX 3.5мм.
• 2 типи бездротового з'єднання: по Bluetooth (V5.3) з радіусом дії 15м і на частоті 2.4GHz з радіусом дії 10м.
• Зручно розташовані кнопки для включення, управління дзвінками і режимами роботи, включення мікрофона, регулювання гучності.
Комплектується кабелями Type-C - AUX 3.5мм (TRRS) і Type-C - USB, адаптером USB (2.4GHz).
Fantech WHG03 Studio - це не просто навушники, а інструмент, який відкриває нові грані звучання, об'єднуючи функціональність і естетику. Вони ідеально підійдуть як для ігор, так і для насолоди улюбленою музикою в будь-яких умовах.
| Характеристики | |
| Інтерфейс підключення | BT, 2,4G, 3,5 mm |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.28 |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.50 |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.495 |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Висота, мм | 205 |
| Глибина, мм | 82 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Наушники, кабель USB to Type-C, кабель Type-C to 3.5mm, приемник USB |
| Конструкція | Складнi |
| Матеріал корпусу | ABS пластик + текстиль |
| Наявність кабелю в комплекті | Наушники, кабель USB to Type-C, кабель Type-C to 3.5mm, приемник USB |
| Объем, м3 | 0.0028 |
| Опір, Ом | 62 |
| Слот для карти пам'яті | Нi |
| Термін гарантії | 12 міс. |
| Тип кабелю | Знімний |
| Тип конструкції | Оголов’є |
| Тип навушників | Комп'ютерна гарнітура |
| Частотний діапазон, Гц | 15 - 30000 |
| Чутливість, Дб | 114 |
| Ширина, мм | 169 |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 





















