Розміри: 165х130х33 мм
Додаткові характеристики: Функція скидання тари. Автовимикання. Відображення низького заряду батарей/перевантаження
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик
Тип екрану: РК 40х15 мм
Одиниці вимірювання: kg/lb/jin/oz
MAX вага: 5 кг
Додаткові характеристики: Функція скидання тари. Автовимикання. Відображення низького заряду батарей/перевантаження
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик
Тип екрану: РК 40х15 мм
Одиниці вимірювання: kg/lb/jin/oz
MAX вага: 5 кг
| Характеристики | |
| MAX вес, | 5 кг |
| Артикул, | 6201 |
| Дополнительные характеристики, | Функция сброса тары. Автоотключение. Отображение низкого заряда батарей/ перегруза |
| Единицы измерения, | kg/lb/jin/oz |
| Комплектация, | весы, 2*AAA батарейки |
| Материал, | Пластик |
| Питание, | 2*AAA батарейки |
| Погрешность, | 1 г |
| Размеры, | 165х130х33 мм |
| Тип экрана, | ЖК 40х15мм |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 








