Розміри: 300х300х32 мм
Додаткові характеристики: температура, автовідключення 8 секунд, відображення помилки переваги та низького заряду батареї.
Комплектація: ваги, 1xCR2032
Живлення: 1xCR2032
Матеріал: Скло
Тип живлення: на батарейках
Тип екрану: ЖК 60х25 мм
Одиниці виміру: kg/lb
MAX вага: 180 кг
Додаткові характеристики: температура, автовідключення 8 секунд, відображення помилки переваги та низького заряду батареї.
Комплектація: ваги, 1xCR2032
Живлення: 1xCR2032
Матеріал: Скло
Тип живлення: на батарейках
Тип екрану: ЖК 60х25 мм
Одиниці виміру: kg/lb
MAX вага: 180 кг
| Характеристики | |
| MAX вес, | 180 кг |
| Артикул, | 5917 |
| Дополнительные характеристики, | температура, автоотключение 8 секунд, отображение ошибки перевеса и низкого заряда батареи. |
| Единицы измерения, | kg/lb |
| Комплектация, | весы, 1xCR2032 |
| Материал, | Стекло |
| Питание, | 1xCR2032 |
| Погрешность, | 0,1кг |
| Размеры, | 300х300х32 мм |
| Тип питания, | на батарейках |
| Тип экрана, | ЖК 60х25 мм |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 












