Розміри: 262х262х45 мм
Додаткові характеристики: автовідключення, температура, підсвічування екрану
Комплектація: ваги, батарейки 2хААА
Живлення: батарейки 2хААА
Матеріал: Скло
Тип екрану: ЖК 24х60 мм
Одиниці виміру: кг
MAX вага: 1
Додаткові характеристики: автовідключення, температура, підсвічування екрану
Комплектація: ваги, батарейки 2хААА
Живлення: батарейки 2хААА
Матеріал: Скло
Тип екрану: ЖК 24х60 мм
Одиниці виміру: кг
MAX вага: 1
| Характеристики | |
| MAX вес, | 180 кг |
| Артикул, | 7403 |
| Дополнительные характеристики, | автоотключение, температура, подсветка экрана |
| Единицы измерения, | кг |
| Комплектация, | весы, батарейки 2хААА |
| Матеріал, | Стекло |
| Материал, | Стекло |
| Питание, | батарейки 2хААА |
| Погрешность, | 100г |
| Производитель, | Китай |
| Размеры, | 262х262х45мм |
| Тип экрана, | ЖК 24х60мм |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 






















