Розміри: L650, W50, H55 мм
Додаткові характеристики: Настільна підставка. Можливість кріплення на стіну.
Комплектація: ліхтар / шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 2400mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 5
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 60
Додаткові характеристики: Настільна підставка. Можливість кріплення на стіну.
Комплектація: ліхтар / шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 2400mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 5
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 60
| Характеристики | |
| Артикул, | 3986 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Настольная подставка. Возможность крепления на стену. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 15 |
| Количество диодов, | 60 |
| Количество режимов работы, | 2 (100% яркости, 50% яркости) |
| Комплектация, | фонарь / шнур для зарядки от сети 220V |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 2400mAh |
| Размеры, | L650, W50, H55 мм |
| Тип діода | LED |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Светодиодная панель |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 








