Розміри: L201xH74xW48 мм
Додаткові характеристики: зручна ручка, 1 отвір для кріплення на стіну, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: акумулятор 800mAh
Матеріал: Плас Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 30
Додаткові характеристики: зручна ручка, 1 отвір для кріплення на стіну, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: акумулятор 800mAh
Матеріал: Плас Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 30
| Характеристики | |
| Артикул, | 3591 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | удобная ручка, 1 отверстие для крепления на стену, индикатор зарядки |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 30 |
| Количество режимов работы, | 2 (100%, 50% яркости) |
| Комплектация, | фонарь, шнур для зарядки от сети 220V |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 800mAh |
| Размеры, | L201xH74xW48 мм |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Светодиодная панель |
| Функция Power Bank, | Нет |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 



