Пошкоджене пакування!
Розміри: 360х140х60 мм
Додаткові характеристики: Зручна обертова світлодіодна панель з 66SMD (Кут обертання від -145 до 145 градусів щодо корпусу).
Комплектація: ліхтар-лампа, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 4000 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 66MD )
Кількість діодів: 1W+66SMD
Розміри: 360х140х60 мм
Додаткові характеристики: Зручна обертова світлодіодна панель з 66SMD (Кут обертання від -145 до 145 градусів щодо корпусу).
Комплектація: ліхтар-лампа, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 4000 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 66MD )
Кількість діодів: 1W+66SMD
| Характеристики | |
| Артикул, | 00000008719 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Удобная вращающаяся светодиодная панель с 66SMD (Угол вращения от -145 до 145 градусов относительно корпуса). |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 67 (1W+66SMD) |
| Количество режимов работы, | 3 (1W, 66SMD, 44SMD) |
| Комплектация, | фонарь-лампа, шнур для зарядки от сети 220V |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 4000 mAh |
| Размеры, | 360х140х60 мм |
| Тип диода | SMD |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Туристический |
| Функция Power Bank, | Да |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 










