Розміри: Ø100, L240 мм
Додаткові характеристики: Можливість заряду акумулятора від сонячної батареї або мережі 220В. USB вихід із багатофункціональним розгалужувачем з можливістю підзарядки мобільних гаджетів (функція Power Bank).
Комплектація: ліхтар / шнур для зарядки від мережі 220 V / сонячна батарея / розгалужувач універсальний USB - 10 роз'ємів
Живлення: вбудований акумулятор 2000 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів регулюється поворотним вимикачем)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Ліхтар-лампа
Кількість діодів: 35
Додаткові характеристики: Можливість заряду акумулятора від сонячної батареї або мережі 220В. USB вихід із багатофункціональним розгалужувачем з можливістю підзарядки мобільних гаджетів (функція Power Bank).
Комплектація: ліхтар / шнур для зарядки від мережі 220 V / сонячна батарея / розгалужувач універсальний USB - 10 роз'ємів
Живлення: вбудований акумулятор 2000 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів регулюється поворотним вимикачем)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Ліхтар-лампа
Кількість діодів: 35
| Характеристики | |
| Артикул, | 3907 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Возможность заряда аккумулятора от солнечной батареи или от сети 220В. USB выход с многофункциональным разветвителем с возможностью подзарядки мобильных гаджетов (функция Power Bank) . |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 35 |
| Количество режимов работы, | 1 (яркость регулируется поворотным выключателем) |
| Комплектация, | фонарь / шнур для зарядки от сети 220 V / солнечная батарея / разветвитель универсальный USB - 10 разъемов |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 2000 mAh |
| Размеры, | ?100, L240 мм |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Фонарь-лампа |
| Функция Power Bank, | Да |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 











