Розміри: Ø100, H145 мм
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V
Комплектація: ліхтар-лампа з цоколем E27
Живлення: акумулятор 1000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість постійно від мережі 220V, DC - аварійний режим: автоматично вмикається живлення від акумулятора при відсутності живлення від мережі)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Лампи 220V
Кількість діодів: 22
Час роботи: до 6 годин
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V
Комплектація: ліхтар-лампа з цоколем E27
Живлення: акумулятор 1000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість постійно від мережі 220V, DC - аварійний режим: автоматично вмикається живлення від акумулятора при відсутності живлення від мережі)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Лампи 220V
Кількість діодів: 22
Час роботи: до 6 годин
| Характеристики | |
| Артикул, | 197 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | до 6 часов |
| Дополнительные характеристики, | Заряжается от сети 220V |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Количество диодов, | 22 |
| Количество режимов работы, | 2 (AC - постоянно от сети 220V, DC - аварийный режим: включается автоматически питание от аккумулятора при отсутствии питаниия от сети) |
| Комплектация, | фонарь-лампа с цоколем E27 |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 1000mAh |
| Размеры, | ?100, H145 мм |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Лампы 220V |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 






