Розміри: H120, Ø120 мм
Комплектація: лампа, пульт ДУ
Живлення: акумулятор 1000mAh або 220V
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (AC - постійно від мережі 220V центрі) , DC - аварійний режим (20 діодів по колу) включається автоматично живлення від акумулятора за відсутності живлення від мережі)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Лампи 220V
Кількість діодів: 20+24SMD
Час роботи: від акумулятора до 8 годин
Комплектація: лампа, пульт ДУ
Живлення: акумулятор 1000mAh або 220V
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (AC - постійно від мережі 220V центрі) , DC - аварійний режим (20 діодів по колу) включається автоматично живлення від акумулятора за відсутності живлення від мережі)
Тип діода: LED
Тип пристрою: Лампи 220V
Кількість діодів: 20+24SMD
Час роботи: від акумулятора до 8 годин
| Характеристики | |
| Артикул, | 3659 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | от аккумулятора до 8 часов |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Количество диодов, | 20+24SMD |
| Количество режимов работы, | 2 (AC - постоянно от сети 220V (24 диода в центре), DC - аварийный режим (20 диодов по окружности) включается автоматически питание от аккумулятора при отсутствии питаниия от сети) |
| Комплектация, | лампа, пульт ДУ |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 1000mAh или 220V |
| Размеры, | H120, ?120 мм |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Лампы 220V |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 








