Розміри: 155х45х36 мм
Додаткові характеристики: Індикатор заряджання, відкидна панель дозволяє використовувати як настільну лампу.
Комплектація: ліхтар / мережевий шнур
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість у запайці (шт): 60
Кількість режимів роботи: 2( 1W, 5SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 5SMD
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
Додаткові характеристики: Індикатор заряджання, відкидна панель дозволяє використовувати як настільну лампу.
Комплектація: ліхтар / мережевий шнур
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість у запайці (шт): 60
Кількість режимів роботи: 2( 1W, 5SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 5SMD
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 4906 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Индикатор зарядки, откидная панель позволяет использовать как настольную лампу. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Кол-во в запайке (шт), | 60 |
| Количество диодов, | 1W + 5SMD |
| Количество режимов работы, | 2(1W, 5SMD) |
| Комплектация, | фонарь / сетевой шнур |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 450mAh |
| Размеры, | 155х45х36мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Ручной |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 










