Бренд: Luxury;
Тип діода: LED;
Кількість діодів: 1+8;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Ручний;
Наявність функції Power Bank: ні;
Кількість режимів роботи: 2 (1 LED, 8 LED);
Живлення: вбудований акумулятор 350mAh;
Розміри: L180, W55, H35 мм;
Комплектація: ліхтарик;
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V (висувна вилка) . Індикатор заряджання від мережі 220В
Тип діода: LED;
Кількість діодів: 1+8;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Ручний;
Наявність функції Power Bank: ні;
Кількість режимів роботи: 2 (1 LED, 8 LED);
Живлення: вбудований акумулятор 350mAh;
Розміри: L180, W55, H35 мм;
Комплектація: ліхтарик;
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V (висувна вилка) . Індикатор заряджання від мережі 220В
| Характеристики | |
| Артикул, | 4205 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Заряжается от сети 220V (выдвижная вилка) . Индикатор зарядки от сети 220В |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 1 + 8 |
| Количество режимов работы, | 2 (1 LED, 8 LED) |
| Комплектация, | фонарик |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 350mAh |
| Размеры, | L180, W55, H35 мм |
| Тип діода | LED |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Ручной |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 







