Розміри: L155, H42, W65, гол ØØ40 мм
Додаткові характеристики: LED індикація заряду акумулятора
Комплектація: ліхтар, шнур живлення
Живлення: акумулятор 1000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд (1W, 10SMD, 20SMD)
Тип діода: SMD
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 1W+20SMD
Додаткові характеристики: LED індикація заряду акумулятора
Комплектація: ліхтар, шнур живлення
Живлення: акумулятор 1000mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд (1W, 10SMD, 20SMD)
Тип діода: SMD
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 1W+20SMD
| Характеристики | |
| Артикул, | 4126 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | LED индикация заряда аккумулятора |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 1W+20SMD |
| Количество режимов работы, | 3 (1W, 10SMD, 20SMD) |
| Комплектация, | фонарь, шнур питания |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 1000mAh |
| Размеры, | L155, H42, W65, гол ?40 мм |
| Тип диода | SMD |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Светодиодная панель |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 








