Розміри: L220, H40, W65, гол ØØ38 мм
Додаткові характеристики: USB вихід для зарядки мобільних гаджетів, можливість встановлення другого акумулятора, що підвищує час роботи ліхтаря
Комплектація: ліхтар, шнур живлення, акумулятор 18650mAh
Пит Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 15SMD, 30SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 1W+30SMD
Зарядний пристрій -во 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
Додаткові характеристики: USB вихід для зарядки мобільних гаджетів, можливість встановлення другого акумулятора, що підвищує час роботи ліхтаря
Комплектація: ліхтар, шнур живлення, акумулятор 18650mAh
Пит Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 15SMD, 30SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 1W+30SMD
Зарядний пристрій -во 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 4127 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | USB выход для зарядки мобильных гаджетов, возможность установки второго аккумулятора, что повышает время работы фонаря |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Количество диодов, | 1W+30SMD |
| Количество режимов работы, | 3 (1W, 15SMD, 30SMD) |
| Комплектация, | фонарь, шнур питания, аккумулятор 18650mAh |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 18650mAh |
| Размеры, | L220, H40, W65, гол ?38 мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Светодиодная панель |
| Функция Power Bank, | Да |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 





