Розміри: L140, гол Ø45, корпØ32 мм
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Висувна вилка для заряджання від мережі 220V.
Комплектація: ліхтарик / ремінець на руку
Живлення: акумулятор 320mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 1
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Висувна вилка для заряджання від мережі 220V.
Комплектація: ліхтарик / ремінець на руку
Живлення: акумулятор 320mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 1
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1
| Характеристики | |
| Артикул, | 315 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Корпус - пластик. Выдвижная вилка для зарядки от сети 220V. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 60 |
| Количество диодов, | 1 |
| Количество режимов работы, | 1 |
| Комплектация, | фонарик / ремешок на руку |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 320mAh |
| Размеры, | L140, гол?45, корп?32 мм |
| Тип диода | LED |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Ручной |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 







