Розміри: Ø65, L95ØH62ØW92 мм
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 180 градусів. Корпус – пластик.
Комплектація: ліхтарик, кабель для зарядки акумулятора, налобний ремінь
Живлення: акумулятор 750 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 50% яскравості) 1W
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 1W
Час роботи
8-10 годин
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 180 градусів. Корпус – пластик.
Комплектація: ліхтарик, кабель для зарядки акумулятора, налобний ремінь
Живлення: акумулятор 750 mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 50% яскравості) 1W
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 1W
Час роботи
8-10 годин
| Характеристики | |
| Артикул, | 228 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | 8-10 часов |
| Дополнительные характеристики, | Регулируемый угол наклоны головы фонаря до 180 градусов. Корпус - пластик. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 40 |
| Количество диодов, | 1W |
| Количество режимов работы, | 2 (100% яркости, 50% яркости) |
| Комплектация, | фонарик, кабель для зарядки аккумулятора, налобный ремень |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 750 mAh |
| Размеры, | ?65, L95?H62?W92 мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Налобный |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 










