Ліхтар на лоб&13 LED YJ-1898має два режими роботи: основний (13 світлодіодів) і економний (9 світлодіодів).
Заряджається від мережі. Заряджання в жодному разі не повинно тривати більше 15 годин. Під час заряджання забороняється увімкнути ліхтар, інакше можуть згоріти світлодіоди та інші внутрішні компоненти ліхтаря.
Джерелом світла 13 LED YJ-1898 служать напівпровідникові кристали високої яскравості. Ресурс кожного кристала становить 50000 годин. Важливою перевагою моделі є підвищена ергономічність. Час світіння сягає 20 годин.
Має поворотну головку, за допомогою якої можна нахиляти ліхтар у потрібному напрямку (кут нахилу становить 0-45 °).
Корпус пиловологозахищений корпусом, виготовлений з удароміцного нетоксичного ABS-пластику. Такий пластик набув популярності завдяки своїй довговічності.
Налобний ліхтар акумуляторний 13 LED YJ-1898 має солідний дизайн, в якому гармонійно з'єднаний модерн з класикою. Вмикається ліхтар за допомогою натискання кнопки, розташованої праворуч корпусу. Перше натискання забезпечує режим 13 світлодіодів, друге – режим 9 світлодіодів, а за допомогою третього натискання відбувається вимкнення. Блок для живлення знаходиться попереду. Стрічка кріплення неймовірно еластична і м'яка, приємна на дотик.
Це компактний та надійний помічник у повсякденному житті, а також у туристичних походах, рибалці, роботі та подорожах. Не замінимо під час проведення ремонтних робіт. Ідеально підходить для електриків, сантехніків, автомобілістів.
| Характеристики | |
| Артикул, | 231 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | 10 -15 часов |
| Дополнительные характеристики, | Регулируемый угол наклоны головы фонаря до 180 градусов. Корпус - пластик. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 60 |
| Количество диодов, | 13 |
| Количество режимов работы, | 2 (13LED, 9LED) |
| Комплектация, | фонарик, шнур для зарядки от сети 220V, налобный ремень |
| Матеріал, | Пластик |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 400 mAh |
| Размеры, | ?74х60, L53?H65?W84 мм |
| Тип діода | LED |
| Тип диода | LED |
| Тип диода, | 1 |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Налобный |
| Функция Power Bank, | Нет |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 

























