Зарядний пристрій: 220V/12V
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 1
Оптичний зум: є
Кількість режимів роботи: 4 режими (100%, 50% яскравості, стробоскоп, SOS (на зажим)
Живлення: вбудований акумулятор
Розміри: голова діаметр 40, L100, H65, W55 мм
Комплектація: ліхтар / ЗУ 220V / ЗУ 12V
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 90градусів. Корпус - метал + пластик.
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 1
Оптичний зум: є
Кількість режимів роботи: 4 режими (100%, 50% яскравості, стробоскоп, SOS (на зажим)
Живлення: вбудований акумулятор
Розміри: голова діаметр 40, L100, H65, W55 мм
Комплектація: ліхтар / ЗУ 220V / ЗУ 12V
Додаткові характеристики: Регульований кут нахили голови ліхтаря до 90градусів. Корпус - метал + пластик.
| Характеристики | |
| Артикул, | 3791 |
| Бренд, | POLICE |
| Дополнительные характеристики, | Регулируемый угол наклоны головы фонаря до 90градусов. Корпус - металл + пластик. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V/12V |
| Кол-во в запайке (шт), | 1 |
| Количество диодов, | 1 |
| Количество режимов работы, | 4 режима (100%, 50% яркости, стробоскоп, SOS(на зажим)) |
| Комплектация, | фонарь / ЗУ 220V / ЗУ 12V |
| Материал, | Пластик + металл |
| Оптический зум, | Да |
| Питание, | встроенный аккумулятор |
| Размеры, | гол?40, L100, H65, W55 мм |
| Тип діода | XPE |
| Тип диода | XPE |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Налобный |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 














