Розміри: H182ØL58ØW115 мм
Додаткові характеристики: USB вихід з функцією Power Bank для підзарядки мобільних пристроїв, вихід DC 4V
Комплектація: ліхтар, шнур зарядки від мережі 220 в, ручка
Живлення: вбудований акумулятор 5500 mA акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 3 (30SMD, 16SMD, 1W)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W + 16SMD + 30SMD
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
Додаткові характеристики: USB вихід з функцією Power Bank для підзарядки мобільних пристроїв, вихід DC 4V
Комплектація: ліхтар, шнур зарядки від мережі 220 в, ручка
Живлення: вбудований акумулятор 5500 mA акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 3 (30SMD, 16SMD, 1W)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W + 16SMD + 30SMD
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
| Характеристики | |
| Артикул, | 4233 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | USB выход с функцией Power Bank для подзарядки мобильных устройств, выход DC 4V |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 1W + 16SMD + 30SMD |
| Количество режимов работы, | 3 (30SMD, 16SMD, 1W) |
| Комплектация, | фонарь, шнур зарядки от сети 220 в, ручка |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 5500 mAh |
| Размеры, | H182?L58?W115 мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Да |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 



