Розміри: Ø100, L192, H138 мм
Додаткові характеристики: Функція Power Bank з можливістю підключати виносні світлодіодні лампи, заряджати будь-які мобільні гаджети, панель сонячної батареї.
Комплектація: ліхтар / ЗУ 220 / універсальний USB кабель для зарядки / 2 світлодіодні лампи з вимикачами / сонячна батарея / ремінець на плече
Живлення: вбудований акумулятор
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: є
Кількість режимів роботи: 3 (5W 100%, 75%, 22SMD)
Тип діода: 5W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (5W) +22 (SMD) +2 (3W) лампи
Додаткові характеристики: Функція Power Bank з можливістю підключати виносні світлодіодні лампи, заряджати будь-які мобільні гаджети, панель сонячної батареї.
Комплектація: ліхтар / ЗУ 220 / універсальний USB кабель для зарядки / 2 світлодіодні лампи з вимикачами / сонячна батарея / ремінець на плече
Живлення: вбудований акумулятор
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: є
Кількість режимів роботи: 3 (5W 100%, 75%, 22SMD)
Тип діода: 5W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (5W) +22 (SMD) +2 (3W) лампи
| Характеристики | |
| Артикул, | 4915 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Функция Power Bank с возможностью подключать выносные светодиодные лампы, подзаряжать любые мобильные гаджеты, выносная панель солнечной батареи. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Количество диодов, | 1(5W)+22(SMD)+2(3W)лампы |
| Количество режимов работы, | 3(5W 100%, 75%, 22SMD) |
| Комплектация, | фонарь / ЗУ 220 / универсальный USB кабель для зарядки / 2 светодиодные лампы с выключателями / солнечная батарея / ремешок на плечо |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккмулятор |
| Размеры, | ?100, L192, H138мм |
| Тип диода, | 5W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Да |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 


















