Розміри: Ліхтар: 230 х 120 х 160 мм Сонячна панель: 235 х 140 х 17 мм
Додаткові характеристики: Цифровий радіоприймач, можливість відтворення mp3 файлів з флеш накопичувачів, а також з MICRO SD. Функція Power Bank. Прогумований, вологозахищений, удароміцний корпус. Додатково комплектується трьома світлодіодними лампами, кожна з окремим вмикачем та дротом довжиною 2. 9 метра
Комплектація: Ліхтар, сонячна панель, світлодіодні лампи 3 шт. , кабель з 10 виходами для заряджання різних пристроїв, зарядний пристрій від мережі 220V, ремінець на плече
Живлення: вбудований акумулятор
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: є
Кількість режимів роботи: 3 ( 10W 100%, 10W 50%, 22LED)
Тип діода: 10W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 10W+22LED
Додаткові характеристики: Цифровий радіоприймач, можливість відтворення mp3 файлів з флеш накопичувачів, а також з MICRO SD. Функція Power Bank. Прогумований, вологозахищений, удароміцний корпус. Додатково комплектується трьома світлодіодними лампами, кожна з окремим вмикачем та дротом довжиною 2. 9 метра
Комплектація: Ліхтар, сонячна панель, світлодіодні лампи 3 шт. , кабель з 10 виходами для заряджання різних пристроїв, зарядний пристрій від мережі 220V, ремінець на плече
Живлення: вбудований акумулятор
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Функція Power Bank: є
Кількість режимів роботи: 3 ( 10W 100%, 10W 50%, 22LED)
Тип діода: 10W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 10W+22LED
| Характеристики | |
| Артикул, | 00000007528 |
| Бренд, | Luxury |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 4 |
| Количество диодов, | 10W+22LED |
| Количество режимов работы, | 3 (10W 100%, 10W 50%, 22LED) |
| Комплектация, | Фонарь, солнечная панель, светодиодные лампы 3 шт., кабель с 10 выходами для зарядки различных устройств, зарядное устройство от сети 220V, ремешок на плечо |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор |
| Размеры, | Фонарь: 230 х 120 х 160 мм Солнечная панель: 235 х 140 х 17 мм |
| Тип диода, | 10W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Да |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 









