Розміри: Ø100, L200ØH110 мм
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря. Додаткова панель на 15LED включається автоматично під час підняття нижньої панелі.
Комплектація: ліхтар, ремінець на плече.
Живлення: акумулятор 1500 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (1W: 100% яскравості, 50% яскравості; 15SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
діодів: 1W+15LED
Час роботи: 10 - 12 годин
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря. Додаткова панель на 15LED включається автоматично під час підняття нижньої панелі.
Комплектація: ліхтар, ремінець на плече.
Живлення: акумулятор 1500 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (1W: 100% яскравості, 50% яскравості; 15SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
діодів: 1W+15LED
Час роботи: 10 - 12 годин
| Характеристики | |
| Артикул, | 276 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | 10 - 12 часов |
| Дополнительные характеристики, | Корпус - пластик. Заряжается от сети 220V, шнур для зарядки прячется в корпус фонаря. Дополнительная панель на 15LED включается автоматически при поднятии нижней панели. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 1 |
| Количество диодов, | 1W+15LED |
| Количество режимов работы, | 3 (1W: 100% яркости, 50% яркости; 15SMD) |
| Комплектация, | фонарь, ремешок на плечо |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 2000mAh |
| Размеры, | ?100, L200?H110 мм |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Нет |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 









