Розміри: Ø120, L210, H140 мм
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря.
Комплектація: ліхтарик, ремінець
Живлення: акумулятор 6000 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50% яскравості, 9/25 LED)
Тип діода: 3W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (3W) + 9/25LED
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Заряджається від мережі 220V, шнур для заряджання ховається у корпус ліхтаря.
Комплектація: ліхтарик, ремінець
Живлення: акумулятор 6000 mah
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50% яскравості, 9/25 LED)
Тип діода: 3W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1 (3W) + 9/25LED
| Характеристики | |
| Артикул, | 3381 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Корпус - пластик. Заряжается от сети 220V, шнур для зарядки прячется в корпус фонаря. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 10 |
| Количество диодов, | 1(3W) + 9/25LED |
| Количество режимов работы, | 3 (100%, 50% яркости, 9/25 LED) |
| Комплектация, | фонарик, ремешок |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 6000 mah |
| Размеры, | ?120, L210, H140 мм |
| Тип диода, | 3W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Нет |



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 












