Ліхтар YJ - 2829 з вбудованим акумулятором, 2 режими яскравості, досить яскрава бічна панель 25 діодів, зарядка від 220V.
Ліхтар YJ - 2829 має вузький спрямований промінь і одночасно висвітлює великий радіус поблизу. Оснащений додатковою бічною панеллю, на якій також розташовані світлодіоди. Призначений для пошукових функцій, нагоді також на рибалці, полюванні, відпочинку. Має вбудований акумулятор, що знижує витрати на його експлуатацію надалі.
Ліхтар YJ - 2829 має вузький спрямований промінь і одночасно висвітлює великий радіус поблизу. Оснащений додатковою бічною панеллю, на якій також розташовані світлодіоди. Призначений для пошукових функцій, нагоді також на рибалці, полюванні, відпочинку. Має вбудований акумулятор, що знижує витрати на його експлуатацію надалі.
| Характеристики | |
| Артикул, | 3382 |
| Бренд, | Luxury |
| Дополнительные характеристики, | Корпус - пластик. Заряжается от сети 220V, шнур для зарядки прячется в корпус фонаря. |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 10 |
| Количество диодов, | 1(5W)+25(SMD) |
| Количество режимов работы, | 3 (100%, 50% яркости, 25 LED) |
| Комплектация, | фонарь, ремешок на плечо |
| Матеріал, | Пластик |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | аккумулятор 7200 mah, 4V |
| Размеры, | ?130, L220, H140мм |
| Тип діода, | 5W |
| Тип диода, | 5W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 




















