Розміри: гол Ø73, L157, H85, W52 мм
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V
Комплектація: ліхтарик
Живлення: вбудований акумулятор 800mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів 1W: 100%, 75% яскравості, 12 LED)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+12LED
Час роботи
до 6 годин
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V
Комплектація: ліхтарик
Живлення: вбудований акумулятор 800mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Кількість режимів 1W: 100%, 75% яскравості, 12 LED)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Переносний
Кількість діодів: 1W+12LED
Час роботи
до 6 годин
| Характеристики | |
| Артикул, | 3657 |
| Бренд, | Luxury |
| Время работы, | до 6 часов |
| Дополнительные характеристики, | Заряжается от сети 220V |
| Единиц в упаковке, | 1 |
| Зарядное устр-во, | 220V |
| Кол-во в запайке (шт), | 40 |
| Количество диодов, | 1W+12LED |
| Количество режимов работы, | 3 режима (1W: 100%, 75% яркости; 12 LED) |
| Комплектация, | фонарик |
| Матеріал, | Пластик |
| Материал, | Пластик |
| Оптический зум, | Нет |
| Питание, | встроенный аккумулятор 800mAh |
| Размеры, | гол?73, L157, H85, W52 мм |
| Тип діода, | 1W |
| Тип диода, | 1W |
| Тип питания, | аккумуляторный |
| Тип устройства, | Переносной |
| Функция Power Bank, | Нет |
Недавно просмотренные



Оптом
Новинки
Цікаве
Новини
Освітлення і електротовари 









Обігрівачі і кондиціонери 





Побутова техніка
ТВ, Аудіо, Відео, Фото 



Краса і здоров'я 










Аксесуари для краси та догляду 


Товари для дітей 
















Товари TV Shop
Гаджети, мобільні телефони та аксесуари 



















Електронні сигарети і рідини
Ноутбуки та комп'ютери 






Тара та упаковка 

Товари для домашніх тварин
Флешки, карти пам`яті, CD-DVD диски
Новорічні товари 





Автотовари і електроніка 






Активний відпочинок і туризм 




Відеоспостереження та охоронна сигналізація 


Енергозберігаючі технології для дому 




Сантехніка 
Товари для дому 






Товари для Сада та Городу 
Торгове обладнання 



Інструменти і обладнання 


Одяг, взуття та прикраси 

















